У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дєдовичі - Санкт-Петербург
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дєдовичі - Санкт-Петербург:

Розклад поїздів Дєдовичі Санкт-Петербург на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Дєдовичі Санкт-Петербург найчастіше зупиняються на станціях Дно, Сольці, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.34 зі станції Дєдовичі, в кінцевий же пункт Санкт-Петербург-Вітебський прибувають вони відповідно о 11.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дєдовичі Санкт-Петербург є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дєдовичі - Санкт-Петербург складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дєдовичі - Санкт-Петербург можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 07.34
Дєдовичі
11.44
Санкт-Петербург-Вітебський
4 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дєдовичі -Санкт-Петербург можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дєдовичі — Санкт-Петербург

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Санкт-Петербург — Дєдовичі