З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дєдовичі - Сольці
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дєдовичі - Сольці:

Розклад поїздів Дєдовичі Сольці на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Дєдовичі Сольці найчастіше зупиняються на станціях Дно, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.34 зі станції Дєдовичі, в кінцевий же пункт Сольці прибувають вони відповідно о 08.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дєдовичі Сольці є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дєдовичі - Сольці складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дєдовичі - Сольці можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 07.34
Дєдовичі
08.47
Сольці
1 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дєдовичі -Сольці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дєдовичі — Сольці

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Сольці — Дєдовичі