З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дєдовичі - Жлобин-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дєдовичі - Жлобин-Пас.:

Розклад поїздів Дєдовичі Жлобин-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Дєдовичі Жлобин-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Чихачево, Сущево, Локня, Новосокольники, Невель-2, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.34 зі станції Дєдовичі, в кінцевий же пункт Жлобин-Пас. прибувають вони відповідно о 10.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дєдовичі Жлобин-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дєдовичі - Жлобин-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дєдовичі - Жлобин-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 00.34
Дєдовичі
10.37
Жлобин-Пас.
10 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дєдовичі -Жлобин-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дєдовичі — Жлобин-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Жлобин-Пас. — Дєдовичі