У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дєдовичі - Житомир
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дєдовичі - Житомир:

Розклад поїздів Дєдовичі Житомир на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Дєдовичі Житомир найчастіше зупиняються на станціях Чихачево, Бихов, Овруч, Словечно, Козенки, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.34 зі станції Дєдовичі, в кінцевий же пункт Житомир прибувають вони відповідно о 18.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дєдовичі Житомир є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дєдовичі - Житомир складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дєдовичі - Житомир можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 00.34
Дєдовичі
18.32
Житомир
17 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дєдовичі -Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дєдовичі — Житомир

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Житомир — Дєдовичі