У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дмитрівка - Тимкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дмитрівка - Тимкове:

Поточний розклад електричок Дмитрівка - Тимкове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 37 хв зі станції Дмитрівка і прибуває на станцію Тимкове о 14 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6314 сполученням Миколаїв Вантажний - Тимкове, в цьому випадку поїздка займе 1 г 25 хв. Між станціями Дмитрівка і Тимкове цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дмитрівка - Тимкове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дмитрівка Тимкове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дмитрівка - Тимкове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6314 Миколаїв Тимкове 12.37
Дмитрівка
14.02
Тимкове
1 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дмитрівка -Тимкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дмитрівка — Тимкове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тимкове — Дмитрівка