У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дмитрове - Періжня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дмитрове - Періжня:

Поточний розклад електричок Дмитрове - Періжня включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 52 хв зі станції Дмитрове і прибуває на станцію Періжня о 11 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6254 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 3 г 41 хв. Між станціями Дмитрове і Періжня цей електропоїзд проїжджає 25 зупинок. Серед них Веселий Кут(13.41), Петрівка(14.59), Шкільна(15.52), Кодима(17.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дмитрове - Періжня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дмитрове Періжня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дмитрове - Періжня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6252 Одеса Вапнярка 07.52
Дмитрове
11.02
Періжня
3 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Одеса Вапнярка 13.34
Дмитрове
17.15
Періжня
3 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6258 Одеса Вапнярка 19.55
Дмитрове
23.06
Періжня
3 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дмитрове -Періжня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дмитрове — Періжня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Періжня — Дмитрове