У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро(З.П) - Недогарки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро(З.П) - Недогарки:

Поточний розклад електричок Дніпро(З.П) - Недогарки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 33 хв зі станції Дніпро(З.П) і прибуває на станцію Недогарки о 11 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6954 сполученням Бурти - Недогарки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 27 хв. Між станціями Дніпро(З.П) і Недогарки цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Сади-1(10.37), Сади-4(10.45), Сади-6(10.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро(З.П) - Недогарки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро(З.П) Недогарки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро(З.П) - Недогарки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6954 Бурти Недогарки 10.33
Дніпро(З.П)
11.00
Недогарки
27 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро(З.П) -Недогарки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро(З.П) — Недогарки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Недогарки — Дніпро(З.П)