У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро(З.П) - Сади-4
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро(З.П) - Сади-4:

Поточний розклад електричок Дніпро(З.П) - Сади-4 включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 33 хв зі станції Дніпро(З.П) і прибуває на станцію Сади-4 о 10 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6954 сполученням Бурти - Недогарки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 12 хв. Між станціями Дніпро(З.П) і Сади-4 цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро(З.П) - Сади-4, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро(З.П) Сади-4 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро(З.П) - Сади-4 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6954 Бурти Недогарки 10.33
Дніпро(З.П)
10.45
Сади-4
12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро(З.П) -Сади-4 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро(З.П) — Сади-4

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сади-4 — Дніпро(З.П)