У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро(З.П) - Сади-6
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро(З.П) - Сади-6:

Поточний розклад електричок Дніпро(З.П) - Сади-6 включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 33 хв зі станції Дніпро(З.П) і прибуває на станцію Сади-6 о 10 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6954 сполученням Бурти - Недогарки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 20 хв. Між станціями Дніпро(З.П) і Сади-6 цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Сади-1(10.37), Сади-4(10.45), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро(З.П) - Сади-6, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро(З.П) Сади-6 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро(З.П) - Сади-6 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6954 Бурти Недогарки 10.33
Дніпро(З.П)
10.53
Сади-6
20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро(З.П) -Сади-6 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро(З.П) — Сади-6

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сади-6 — Дніпро(З.П)