У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро(З.П) - Світловодськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро(З.П) - Світловодськ:

Поточний розклад електричок Дніпро(З.П) - Світловодськ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 48 хв зі станції Дніпро(З.П) і прибуває на станцію Світловодськ о 21 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6959 сполученням Недогарки - Світловодськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями Дніпро(З.П) і Світловодськ цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро(З.П) - Світловодськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро(З.П) Світловодськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро(З.П) - Світловодськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6959 Недогарки Світловодськ 20.48
Дніпро(З.П)
21.04
Світловодськ
16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро(З.П) -Світловодськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро(З.П) — Світловодськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Світловодськ — Дніпро(З.П)