У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Барвенкове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Барвенкове:

Розклад поїздів Дніпро Барвенкове на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Барвенкове найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-2, Павлоград-1, Лозова, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.36 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Барвенкове прибувають вони відповідно о 07.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Барвенкове є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Барвенкове складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Барвенкове можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
092Ш Одеса Костянтинівка 04.36
Дніпро-Головний
07.38
Барвенкове
3 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Барвенкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Барвенкове

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Барвенкове — Дніпро