У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Бєлгород
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Бєлгород:

Розклад поїздів Дніпро Бєлгород на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Бєлгород найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-2, Синельникове-1, Павлоград-1, Лозова, Харків-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.00 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Бєлгород прибувають вони відповідно о 01.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Бєлгород є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Бєлгород складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Бєлгород можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
096П Кривий Ріг Москва 17.00
Дніпро-Головний
01.04
Бєлгород
8 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Бєлгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Бєлгород

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бєлгород — Дніпро