У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Дружківка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Дружківка:

Розклад поїздів Дніпро Дружківка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Дружківка найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-2, Павлоград-1, Лозова, Барвенкове, Слов'янськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.36 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Дружківка прибувають вони відповідно о 08.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Дружківка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Дружківка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Дружківка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
092Ш Одеса Костянтинівка 04.36
Дніпро-Головний
08.49
Дружківка
4 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Дружківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Дружківка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дружківка — Дніпро