У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Херсон
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Херсон:

Розклад поїздів Дніпро Херсон на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Херсон найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Високопілля, Біла Криниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.47 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Херсон прибувають вони відповідно о 05.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Херсон є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Херсон складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Херсон можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
251О Харків Миколаїв 21.47
Дніпро-Головний
05.33
Херсон
7 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Херсон

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Херсон — Дніпро