У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Красний Лиман
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Красний Лиман:

Розклад поїздів Дніпро Красний Лиман на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Красний Лиман найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-2, Павлоград-1, Лозова, Харків-Пас., Ізюм, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.23 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Красний Лиман прибувають вони відповідно о 13.11 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Красний Лиман є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Красний Лиман складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Красний Лиман можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
796 Дніпро Красний Лиман 06.23
Дніпро-Головний
13.11
Красний Лиман
6 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Красний Лиман

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Красний Лиман — Дніпро