У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Курськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Курськ:

Розклад поїздів Дніпро Курськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Курськ найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-2, Синельникове-1, Павлоград-1, Лозова, Харків-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.00 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Курськ прибувають вони відповідно о 04.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Курськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Курськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Курськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
096П Кривий Ріг Москва 17.00
Дніпро-Головний
04.00
Курськ
11 г Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Курськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Курськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Курськ — Дніпро