У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Маріуполь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Маріуполь:

Розклад поїздів Дніпро Маріуполь на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Маріуполь найчастіше зупиняються на станціях Запоріжжя-1, Волноваха, Комиш-Зоря, Великий Токмак, Пологи, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.34, 02.15, 09.27 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Маріуполь прибувають вони відповідно о 08.50, 09.10, 17.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Маріуполь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Маріуполь складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Маріуполь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Маріуполь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Маріуполь — Дніпро