У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Нельгівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Нельгівка:

Розклад поїздів Дніпро Нельгівка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Нельгівка найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Запоріжжя-1, Оріхівська, Пологи, Кирилівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.56 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Нельгівка прибувають вони відповідно о 10.58 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Нельгівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Нельгівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Нельгівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
116К Київ Бердянськ 04.56
Дніпро-Головний
10.58
Нельгівка
6 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Нельгівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Нельгівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Нельгівка — Дніпро