У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Партизани
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Партизани:

Розклад поїздів Дніпро Партизани на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Партизани найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Запоріжжя-1, Мелітополь, Якимівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.47 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Партизани прибувають вони відповідно о 11.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Партизани є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Партизани складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Партизани можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
086Ш Львів Новоолексіївка 05.47
Дніпро-Головний
11.07
Партизани
5 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
088Л Ковель Новоолексіївка 05.47
Дніпро-Головний
11.07
Партизани
5 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Партизани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Партизани

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Партизани — Дніпро