У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Покровськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Покровськ:

Розклад поїздів Дніпро Покровськ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Покровськ найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-2, Чаплине, Просяна, Межова, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.09, 05.19 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Покровськ прибувають вони відповідно о 02.20, 08.14 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Покровськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Покровськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Покровськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
734Л Київ Покровськ 00.09
Дніпро-Головний
02.20
Покровськ
2 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
136О Київ Авдіївка 05.19
Дніпро-Головний
08.14
Покровськ
2 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Покровськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Покровськ — Дніпро