У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Запоріжжя-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро - Запоріжжя-2:

Поточний розклад електричок Дніпро - Запоріжжя-2 включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 50 хв зі станції Дніпро і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 13 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6548-6547 сполученням Дніпро-Головний - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 3 г 28 хв. Між станціями Дніпро і Запоріжжя-2 цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них Нижньодніпровськ(10.00), Іларіонове(10.31), Івківка(11.14), 1061 Км(11.41), Вільнянськ(12.10), Мотор(12.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро - Запоріжжя-2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро Запоріжжя-2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро - Запоріжжя-2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Дніпро та Запоріжжя-2 – 120.0 км. Ціна квитка на електричку Дніпро Запоріжжя-2 складає 50.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6548-6547* Дніпро Запоріжжя 09.50
Дніпро-Головний
13.18
Запоріжжя-2
3 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро -Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Запоріжжя-2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Запоріжжя-2 — Дніпро