У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Колосівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро-Головний - Колосівка:

Розклад поїздів Дніпро-Головний Колосівка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро-Головний Колосівка найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Вільногірськ, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.05 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Колосівка прибувають вони відповідно о 07.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро-Головний Колосівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро-Головний - Колосівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро-Головний - Колосівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
092К Костянтинівка Одеса 22.05
Дніпро-Головний
07.40
Колосівка
9 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро-Головний -Колосівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .