У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Кирпичеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро-Головний - Кирпичеве:

Поточний розклад електричок Дніпро-Головний - Кирпичеве включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 40 хв зі станції Дніпро-Головний і прибуває на станцію Кирпичеве о 00 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6130 сполученням Дніпро-Головний - Межова, в цьому випадку поїздка займе 3 г 22 хв. Між станціями Дніпро-Головний і Кирпичеве цей електропоїзд проїжджає 31 зупинок. Серед них 193 Км(20.48), Ігрень(21.10), Хорошеве(21.39), Вишнівецьке(22.09), 284 Км(22.48), 337 Км(23.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро-Головний - Кирпичеве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро-Головний Кирпичеве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро-Головний - Кирпичеве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6130 Дніпро Межова 20.40
Дніпро-Головний
00.02
Кирпичеве
3 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро-Головний -Кирпичеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .