У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Межова
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Дніпро-Головний - Межова:

Розклад поїздів і електричок Дніпро-Головний - Межова на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Дніпро-Головний вранці о 04 г 51 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 11 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Дніпро-Головний о 20 г 40 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Дніпро-Головний до пункту прибуття Межова становить 3 г 0 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 20 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 40 хв.
Деякі поїзди від станції Дніпро-Головний до станції Межова курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Дніпро-Головний - Межова проїжджають через такі станції і населені пункти як: Синельникове-2.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Дніпро-Головний - Межова, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Дніпро-Головний - Межова можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136О Київ Авдіївка 04.51
Дніпро-Головний
07.11
Межова
2 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
6130 Дніпро Межова 20.40
Дніпро-Головний
00.20
Межова
3 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Дніпро-Головний -Межова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро-Головний — Межова

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Межова — Дніпро-Головний

За маршрутом Дніпро-Головний - Межова курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Дніпро-Головний - Межова Показати тільки електрички сполученням Дніпро-Головний - Межова