У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Новомосковськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро-Головний - Новомосковськ:

Поточний розклад електричок Дніпро-Головний - Новомосковськ включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 50 хв зі станції Дніпро-Головний і прибуває на станцію Новомосковськ о 10 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6174 сполученням Дніпро-Головний - Красноград, в цьому випадку поїздка займе 1 г 21 хв. Між станціями Дніпро-Головний і Новомосковськ цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них 193 Км(19.57), 195 Км(20.25), Кулебівка(20.57), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро-Головний - Новомосковськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро-Головний Новомосковськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро-Головний - Новомосковськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6172 Дніпро Красноград 08.50
Дніпро-Головний
10.07
Новомосковськ-Дніпровський
1 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути
6174 Дніпро Красноград 19.50
Дніпро-Головний
21.11
Новомосковськ-Дніпровський
1 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро-Головний -Новомосковськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро-Головний — Новомосковськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новомосковськ — Дніпро-Головний