У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Розівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро-Головний - Розівка:

Розклад поїздів Дніпро-Головний Розівка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро-Головний Розівка найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Запоріжжя-1, Молочанськ, Великий Токмак, Комиш-Зоря, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.35, 20.22 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Розівка прибувають вони відповідно о 09.15, 03.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро-Головний Розівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро-Головний - Розівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро-Головний - Розівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
084ОШ Київ Маріуполь 02.35
Дніпро-Головний
09.15
Розівка
6 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
070Л Львів Маріуполь 20.22
Дніпро-Головний
03.06
Розівка
6 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро-Головний -Розівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро-Головний — Розівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Розівка — Дніпро-Головний