У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Слов'янськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро-Головний - Слов'янськ:

Розклад поїздів Дніпро-Головний Слов'янськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро-Головний Слов'янськ найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-2, Павлоград-1, Лозова, Барвенкове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.36 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Слов'янськ прибувають вони відповідно о 08.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро-Головний Слов'янськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро-Головний - Слов'янськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дніпро-Головний - Слов'янськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
092Ш Одеса Костянтинівка 04.36
Дніпро-Головний
08.12
Слов'янськ
3 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро-Головний -Слов'янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро-Головний — Слов'янськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Слов'янськ — Дніпро-Головний