У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Синя Гора
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро-Головний - Синя Гора:

Розклад поїздів Дніпро-Головний Синя Гора на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро-Головний Синя Гора найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Запоріжжя-1, Оріхівська, Пологи, Кирилівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.56 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Синя Гора прибувають вони відповідно о 10.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро-Головний Синя Гора є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро-Головний - Синя Гора складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дніпро-Головний - Синя Гора можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
116К Київ Бердянськ 04.56
Дніпро-Головний
10.07
Синя Гора
5 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро-Головний -Синя Гора можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро-Головний — Синя Гора

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Синя Гора — Дніпро-Головний