У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Зачатівська
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро-Головний - Зачатівська:

Розклад поїздів Дніпро-Головний Зачатівська на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро-Головний Зачатівська найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Запоріжжя-1, Молочанськ, Великий Токмак, Комиш-Зоря, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.35 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Зачатівська прибувають вони відповідно о 09.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро-Головний Зачатівська є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро-Головний - Зачатівська складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дніпро-Головний - Зачатівська можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
084ОШ Київ Маріуполь 02.35
Дніпро-Головний
09.32
Зачатівська
6 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро-Головний -Зачатівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро-Головний — Зачатівська

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Зачатівська — Дніпро-Головний