У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Зачепилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро-Головний - Зачепилівка:

Поточний розклад електричок Дніпро-Головний - Зачепилівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 50 хв зі станції Дніпро-Головний і прибуває на станцію Зачепилівка о 23 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6172 сполученням Дніпро-Головний - Красноград, в цьому випадку поїздка займе 4 г 9 хв. Між станціями Дніпро-Головний і Зачепилівка цей електропоїзд проїжджає 31 зупинок. Серед них 193 Км(08.58), 195 Км(09.24), Кулебівка(09.51), 160 Км(11.01), 134 Км(11.52), 108 Км(12.45), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро-Головний - Зачепилівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро-Головний Зачепилівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро-Головний - Зачепилівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Дніпро-Головний та Зачепилівка – 103.2 км. Ціна квитка на електричку Дніпро-Головний Зачепилівка складає 45.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6172 Дніпро Красноград 08.50
Дніпро-Головний
12.59
Зачепилівка
4 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6174 Дніпро Красноград 19.50
Дніпро-Головний
23.53
Зачепилівка
4 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро-Головний -Зачепилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро-Головний — Зачепилівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зачепилівка — Дніпро-Головний