У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд - Балабине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпробуд - Балабине:

Поточний розклад електричок Дніпробуд - Балабине включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 42 хв зі станції Дніпробуд і прибуває на станцію Балабине о 07 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6508-6507 сполученням Канцерівка - Мелітополь, в цьому випадку поїздка займе 1 г 7 хв. Між станціями Дніпробуд і Балабине цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них 166 Км(06.47), Запоріжжя-1(07.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпробуд - Балабине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпробуд Балабине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпробуд - Балабине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6508-6507 Канцерівка Мелітополь 06.42
Дніпробуд-2
07.49
Балабине
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпробуд -Балабине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .