У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд - Хлібодарівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпробуд - Хлібодарівка:

Розклад поїздів Дніпробуд Хлібодарівка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Дніпробуд Хлібодарівка найчастіше зупиняються на станціях Запоріжжя-1, Молочанськ, Великий Токмак, Верхній Токмак-2, Комиш-Зоря, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.27 зі станції Дніпробуд-2, в кінцевий же пункт Хлібодарівка прибувають вони відповідно о 13.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпробуд Хлібодарівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпробуд - Хлібодарівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дніпробуд - Хлібодарівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142Л Одеса Маріуполь 07.27
Дніпробуд-2
13.33
Хлібодарівка
6 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпробуд -Хлібодарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпробуд — Хлібодарівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хлібодарівка — Дніпробуд