У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд - Кодима
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпробуд - Кодима:

Розклад поїздів Дніпробуд Кодима на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Дніпробуд Кодима найчастіше зупиняються на станціях Мирова, Кропивницький, Балта, Любашівка, Врадіївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.56 зі станції Дніпробуд-2, в кінцевий же пункт Кодима прибувають вони відповідно о 04.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпробуд Кодима є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпробуд - Кодима складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дніпробуд - Кодима можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120П Запоріжжя Львів 12.56
Дніпробуд-2
04.22
Кодима
15 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпробуд -Кодима можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпробуд — Кодима

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кодима — Дніпробуд