У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд - Колгоспка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпробуд - Колгоспка:

Поточний розклад електричок Дніпробуд - Колгоспка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 55 хв зі станції Дніпробуд і прибуває на станцію Колгоспка о 18 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6495 сполученням Запоріжжя-2 - Нікополь, в цьому випадку поїздка займе 0 г 33 хв. Між станціями Дніпробуд і Колгоспка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпробуд - Колгоспка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпробуд Колгоспка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпробуд - Колгоспка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6495 Запоріжжя Нікополь 17.55
Дніпробуд-2
18.28
Колгоспка
33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпробуд -Колгоспка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпробуд — Колгоспка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Колгоспка — Дніпробуд