У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд - Корсунь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпробуд - Корсунь:

Розклад поїздів Дніпробуд Корсунь на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Дніпробуд Корсунь найчастіше зупиняються на станціях Марганець, Нікополь, Чортомлик, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.29 зі станції Дніпробуд-2, в кінцевий же пункт Корсунь прибувають вони відповідно о 05.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпробуд Корсунь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпробуд - Корсунь складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпробуд - Корсунь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
072П Запоріжжя Київ 20.29
Дніпробуд-2
05.16
Корсунь
8 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпробуд -Корсунь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпробуд — Корсунь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Корсунь — Дніпробуд