У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд - Кривий Ріг-Головний
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпробуд - Кривий Ріг-Головний:

Розклад поїздів Дніпробуд Кривий Ріг-Головний на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 41 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Дніпробуд Кривий Ріг-Головний найчастіше зупиняються на станціях Нікополь, Марганець, Чортомлик, Апостолове, Мирова, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.56, 16.01, 20.29 зі станції Дніпробуд-2, в кінцевий же пункт Кривий Ріг-Головний прибувають вони відповідно о 16.44, 19.42, 00.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпробуд Кривий Ріг-Головний є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпробуд - Кривий Ріг-Головний складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпробуд - Кривий Ріг-Головний можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпробуд -Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпробуд — Кривий Ріг-Головний

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кривий Ріг-Головний — Дніпробуд