У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд - Маріуполь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпробуд - Маріуполь:

Розклад поїздів Дніпробуд Маріуполь на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Дніпробуд Маріуполь найчастіше зупиняються на станціях Запоріжжя-1, Молочанськ, Великий Токмак, Верхній Токмак-2, Комиш-Зоря, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.27 зі станції Дніпробуд-2, в кінцевий же пункт Маріуполь прибувають вони відповідно о 15.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпробуд Маріуполь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпробуд - Маріуполь складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дніпробуд - Маріуполь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142Л Одеса Маріуполь 07.27
Дніпробуд-2
15.45
Маріуполь
8 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпробуд -Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпробуд — Маріуполь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Маріуполь — Дніпробуд