У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпробуд - Одеса:

Розклад поїздів Дніпробуд Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Дніпробуд Одеса найчастіше зупиняються на станціях Марганець, Нікополь, Чортомлик, Апостолове, Високопілля, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.00 зі станції Дніпробуд-2, в кінцевий же пункт Одеса-Східна прибувають вони відповідно о 16.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпробуд Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпробуд - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дніпробуд - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142Д Маріуполь Одеса 05.00
Дніпробуд-2
17.16
Одеса-Головна
12 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпробуд -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпробуд — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Дніпробуд