У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд - Олександрія
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпробуд - Олександрія:

Розклад поїздів Дніпробуд Олександрія на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Дніпробуд Олександрія найчастіше зупиняються на станціях Мирова, Марганець, Нікополь, Чортомлик, Апостолове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.56 зі станції Дніпробуд-2, в кінцевий же пункт Олександрія прибувають вони відповідно о 20.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпробуд Олександрія є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпробуд - Олександрія складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дніпробуд - Олександрія можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120П Запоріжжя Львів 12.56
Дніпробуд-2
20.08
Олександрія
7 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпробуд -Олександрія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпробуд — Олександрія

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Олександрія — Дніпробуд