У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд - Пологи
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпробуд - Пологи:

Розклад поїздів Дніпробуд Пологи на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Дніпробуд Пологи найчастіше зупиняються на станціях Запоріжжя-2, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.27 зі станції Дніпробуд-2, в кінцевий же пункт Пологи прибувають вони відповідно о 10.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпробуд Пологи є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпробуд - Пологи складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дніпробуд - Пологи можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142Л Одеса Маріуполь 07.27
Дніпробуд-2
10.05
Пологи
2 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпробуд -Пологи можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .