У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд - Знам'янка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпробуд - Знам'янка:

Розклад поїздів Дніпробуд Знам'янка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Дніпробуд Знам'янка найчастіше зупиняються на станціях Мирова, Марганець, Нікополь, Чортомлик, Апостолове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.56 зі станції Дніпробуд-2, в кінцевий же пункт Знам'янка-Пас. прибувають вони відповідно о 20.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпробуд Знам'янка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпробуд - Знам'янка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дніпробуд - Знам'янка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120П Запоріжжя Львів 12.56
Дніпробуд-2
20.54
Знам'янка-Пас.
7 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпробуд -Знам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпробуд — Знам'янка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Знам'янка — Дніпробуд