У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд-2 - Апостолове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпробуд-2 - Апостолове:

Розклад поїздів Дніпробуд-2 Апостолове на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Дніпробуд-2 Апостолове найчастіше зупиняються на станціях Марганець, Нікополь, Чортомлик, Мирова, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.00, 12.56, 16.01 зі станції Дніпробуд-2, в кінцевий же пункт Апостолове прибувають вони відповідно о 08.04, 16.02, 18.57 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпробуд-2 Апостолове є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпробуд-2 - Апостолове складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпробуд-2 - Апостолове можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпробуд-2 -Апостолове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпробуд-2 — Апостолове

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Апостолове — Дніпробуд-2