У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд-2 - Курськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпробуд-2 - Курськ:

Розклад поїздів Дніпробуд-2 Курськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дніпробуд-2 Курськ найчастіше зупиняються на станціях Запоріжжя-1, Синельникове-1, Павлоград-1, Лозова, Харків-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.55 зі станції Дніпробуд-2, в кінцевий же пункт Курськ прибувають вони відповідно о 04.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпробуд-2 Курськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпробуд-2 - Курськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дніпробуд-2 - Курськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
096П Кривий Ріг Москва 15.55
Дніпробуд-2
04.00
Курськ
12 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпробуд-2 -Курськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпробуд-2 — Курськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Курськ — Дніпробуд-2