У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд-2 - Лозова
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпробуд-2 - Лозова:

Розклад поїздів Дніпробуд-2 Лозова на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Дніпробуд-2 Лозова найчастіше зупиняються на станціях Запоріжжя-1, Синельникове-1, Павлоград-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.55 зі станції Дніпробуд-2, в кінцевий же пункт Лозова прибувають вони відповідно о 20.46 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпробуд-2 Лозова є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпробуд-2 - Лозова складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дніпробуд-2 - Лозова можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
096П Кривий Ріг Москва 15.55
Дніпробуд-2
20.46
Лозова
4 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпробуд-2 -Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпробуд-2 — Лозова

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Лозова — Дніпробуд-2