У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд-2 - Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпробуд-2 - Миколаїв:

Розклад поїздів Дніпробуд-2 Миколаїв на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Дніпробуд-2 Миколаїв найчастіше зупиняються на станціях Марганець, Нікополь, Чортомлик, Апостолове, Високопілля, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.00 зі станції Дніпробуд-2, в кінцевий же пункт Миколаїв-Пас. прибувають вони відповідно о 12.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпробуд-2 Миколаїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпробуд-2 - Миколаїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дніпробуд-2 - Миколаїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142Д Маріуполь Одеса 05.00
Дніпробуд-2
12.42
Миколаїв-Пас.
7 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпробуд-2 -Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпробуд-2 — Миколаїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миколаїв — Дніпробуд-2