У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд-2 - Підволочиськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпробуд-2 - Підволочиськ:

Розклад поїздів Дніпробуд-2 Підволочиськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 27. Потяги, що курсують за напрямком Дніпробуд-2 Підволочиськ найчастіше зупиняються на станціях Мирова, Первомайськ-на-Бузі, Хмельницький, Деражня, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.56 зі станції Дніпробуд-2, в кінцевий же пункт Підволочиськ прибувають вони відповідно о 09.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпробуд-2 Підволочиськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпробуд-2 - Підволочиськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дніпробуд-2 - Підволочиськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120П Запоріжжя Львів 12.56
Дніпробуд-2
09.50
Підволочиськ
20 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпробуд-2 -Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпробуд-2 — Підволочиськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Підволочиськ — Дніпробуд-2