У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд-2 - Плавні-Вантажні
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпробуд-2 - Плавні-Вантажні:

Поточний розклад електричок Дніпробуд-2 - Плавні-Вантажні включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 42 хв зі станції Дніпробуд-2 і прибуває на станцію Плавні-Вантажні о 08 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6508-6507 сполученням Канцерівка - Мелітополь, в цьому випадку поїздка займе 1 г 45 хв. Між станціями Дніпробуд-2 і Плавні-Вантажні цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них 166 Км(06.47), Запоріжжя-1(07.35), 1130 Км(08.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпробуд-2 - Плавні-Вантажні, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпробуд-2 Плавні-Вантажні ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпробуд-2 - Плавні-Вантажні можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6508-6507 Канцерівка Мелітополь 06.42
Дніпробуд-2
08.27
Плавні-Вантажні
1 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпробуд-2 -Плавні-Вантажні можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .