У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд-2 - Ревун
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпробуд-2 - Ревун:

Поточний розклад електричок Дніпробуд-2 - Ревун включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 55 хв зі станції Дніпробуд-2 і прибуває на станцію Ревун о 19 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6495 сполученням Запоріжжя-2 - Нікополь, в цьому випадку поїздка займе 1 г 30 хв. Між станціями Дніпробуд-2 і Ревун цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них 162 Км(17.58), Мирова(18.44), 116 Км(19.10), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпробуд-2 - Ревун, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпробуд-2 Ревун ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпробуд-2 - Ревун можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6495 Запоріжжя Нікополь 17.55
Дніпробуд-2
19.25
Ревун
1 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпробуд-2 -Ревун можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпробуд-2 — Ревун

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ревун — Дніпробуд-2