У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд-2 - Розівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпробуд-2 - Розівка:

Розклад поїздів Дніпробуд-2 Розівка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Дніпробуд-2 Розівка найчастіше зупиняються на станціях Запоріжжя-1, Молочанськ, Великий Токмак, Верхній Токмак-2, Комиш-Зоря, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.27 зі станції Дніпробуд-2, в кінцевий же пункт Розівка прибувають вони відповідно о 12.52 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпробуд-2 Розівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпробуд-2 - Розівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дніпробуд-2 - Розівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142Л Одеса Маріуполь 07.27
Дніпробуд-2
12.52
Розівка
5 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпробуд-2 -Розівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпробуд-2 — Розівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Розівка — Дніпробуд-2