У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд-2 - Вапнярка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпробуд-2 - Вапнярка:

Розклад поїздів Дніпробуд-2 Вапнярка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Дніпробуд-2 Вапнярка найчастіше зупиняються на станціях Мирова, Плетений Ташлик, Кодима, Слобідка, Балта, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.56 зі станції Дніпробуд-2, в кінцевий же пункт Вапнярка прибувають вони відповідно о 05.18 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпробуд-2 Вапнярка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпробуд-2 - Вапнярка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дніпробуд-2 - Вапнярка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120П Запоріжжя Львів 12.56
Дніпробуд-2
05.18
Вапнярка
16 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпробуд-2 -Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпробуд-2 — Вапнярка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вапнярка — Дніпробуд-2